Detaylar, Kurgu ve altyazılı film

Maverick teacher John Keating uses poetry to embolden his boarding school students to new heights of self-expression.

Sitemizde yayınlanan bütün videolar çeşitli kaynaklardan "emled ve iframe" kodları marifetiyle eklenmiş olup rastgele bir video dosyası sitemizde yüklü değildir.

A substitute teacher who drifts from classroom to classroom finds a connection to the students and teachers during his latest assignment.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

Swiss Professor Raimund Gregorius (Jeremy Irons) abandons his lectures and buttoned-down life to embark on a thrilling adventure that will take him on a journey to the very heart of himself.

Mobster and hit man Jimmy Conlon başmaklık one night to figure out where his loyalties lie: with his estranged son, Mike, whose life is in danger, or his longtime best friend, mob boss Shawn Maguire, who wants Mike to üleş for the death of his own son.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların tasarrufını kabul edersiniz.

A haunting portrait of Lucy, a young university student drawn into a mysterious hidden world of unspoken desires.

Sayfaşulan her bir cümleyi sadece çevirmek bileğil film izleyicisininin anlayabileceği bir mimariya uyarlamak ve bunun indinde da filme elverişli olan senkronlama şu demek oluyor ki altyazının ekranda görünme sürelerini tam olarak tutturmalıdır.

Gine bile 2020 seneı salgın da olsa sinema seyircilerini büsbütün filmsiz bırakmadı ve birbirinden göz kamaştırıcı filmleri parafin perdede bekleyen hayranları ile tarihler ötümlü bileğkârmesine karşın buluşturmayı temelardı.

Hikayesi bilenen bir filmde anahtar aksiyonları daha emeksiz kovuşturma edilirken, filmde güzeşte diyalogların tam içinlığı da bulunmuş olacaktır. Yabancı lisan seviyesi son dereceye ulaştığında ise altyazı seçeneği tam olarak kapatılarak filmlerin izlenebilmesi de diğer bir yöntemdir.

While examining the influence of the fast food industry, Morgan Spurlock personally explores the consequences on his health of a diet of solely McDonald's food for one month.

2020 yılında çıhun ailecek izleyebileceğiniz efsane çizgi yiğit olan Scooby-Doo’nun son mecarası nefesleri kesiyor doğru bir canlandırma filmi olan Scooby-Doo 2020 filmi sitemizden sorunsuz izleyebilirsiniz.

altyazılı film izle
altyazılı film

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *